PopisMísto výkonu práce: Petruškova 6/2936, Ostrava Zábřeh
Kontakt: telefonicky Po-Pá od 9-14 hod, životopisy a motivační dopisy zasálejte emailem na volnamista@domovkorytko.cz
Na výběrové řízení budou pozváni uchazeči, kteří byli zařazeni do 2. kola výběrového řízení.

Střední zdravotnická škola s maturitou + registrace

Praxe na geriatrii nebo v sociálních službách výhodou.

Náplň práce: Zajišťuje základní a odbornou ošetřovatelskou péči prostřednictvím ošetřovatelského procesu. Vede a je zodpovědná za ošetřovatelskou dokumentaci uživatelů služeb. Provádí zápisy do zdravotnické dokumentace uživatelů služby.
Požadujeme: trestní bezúhonnost, lidskost, loajalitu

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů za účelem obsazení pracovní pozice. Po ukončení výběrového řízení budou dokumenty s Vašimi osobními údaji vymazány a skartovány.

Zaměstnanecké výhody:
- podnikové stravování - oběd v ceně 24,- Kč,
- dodatková dovolená,
- výhody čerpání FKSP - čerpání z ve výši 3000,- ročně, po dvou letech trvání pracovního poměru 5400,- Kč ročně (příspěvek na dovolenou a rekreaci, příspěvek na penzijní pojištění, kulturní a sportovní akce, dětské tábory),
- příplatky za SO, NE, NOC a svátky, osobní příplatek a možnost mimořádných odměn,
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěDomov Korýtko, Ostrava - Zábřeh, příspěvková organizace, Petruškova 2936/6, Zábřeh, 700 30 Ostrava 30 Mzda minimálně22800 Kč Mzda maximálně34320 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-18T01:59:50

Společnost

Domov Korýtko, příspěvková organizace
  • Domov Korýtko, příspěvková organizace
  • Kontakt : Viera Konderlová
  • Telefon : +420 596 761 651
  • E-mail : volnamista@domovkorytko.cz
  • Adresa : Domov Korýtko, Ostrava - Zábřeh, příspěvková organizace, Petruškova 2936/6, Zábřeh, 700 30 Ostrava 30

Klíčová slova

osobních

uživatelů

příspěvek

výběrového

ročně

ošetřovatelskou

čerpání

údajů

práce

řízení