PopisNaše společnost, softwarová firma Worklio, přijme pracovníka na administrativní pozici s výbornou znalostí filipínského jazyka.
Předpokládáme schopnost komunikovat s česky i anglicky mluvícími kolegy, komunikace s partnery na Filipínách, orientaci v oblasti internetu a schopnost kreativně a samostatně řešit úkoly.
Náplň práce:
komunikace s vedením v mateřské společnosti (plynulá komunikace v angličtině podmínkou)
komunikace s partnery na Filipínách
koordinace a plánování projektů
Požadavky:
prokazatelná výborná znalost filipínského jazyka
znalost filipínské kultury, minimálně 5 let stráveného na Filipínách
komunikativnost
spolehlivost a zodpovědný přístup
schopnost učit se nové věci
Nabízíme:
perspektivní zaměstnání v rychle se rozvíjející společnosti
profesionální zázemí rozvíjející se úspěšné mezinárodní společnosti
zajímavá práce v příjemném pracovním prostředí a mladém kolektivu
příspěvky na jazykové vzdělávání a sportovní aktivity
Místo pracoviště: Brno
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěWorklio s.r.o. prac., Holandská 873/6, Štýřice, 639 00 Brno 39 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2018-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-06-27T01:01:41

Společnost

Worklio s.r.o.
  • Worklio s.r.o.
  • Kontakt : Ondřej Štaud
  • Telefon : staud@worklio.com
  • Adresa : Worklio s.r.o. prac., Holandská 873/6, Štýřice, 639 00 Brno 39

Klíčová slova

partnery

schopnost

komunikace

rozvíjející

filipínského

stráveného

filipínách komunikativnost spolehlivost

zodpovědný

přístup schopnost

učit