PopisCZ-ISCO 41100. Nástup možný i dříve dle dohody. Životopis zašlete na e-mail pavlina.hromadkova@euroinstitut.cz. Požadavky: základní znalost AJ, znalost Tagalog (tagalština) pro komunikaci se zahraničními studenty převážně z Filipín. Výhodou: znalost školní administrativy, ŘP sk. B.
Náplň práce: pomoc zahraničním studentům při jednání s úřady a při odborných praxích, doprovod k lékaři apod.
Nabízíme: možnost ubytování, možnost vzdělávání. PD: Po-Pá 7:00-15:30 hod. Místo výkonu práce: Havlíčkova 378, Němčice nad Hanou Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěStřední škola Euroinstitut v Olomouckém kraji - Němčice nad Hanou, Havlíčkova 378, 798 27 Němčice nad Hanou Mzda minimálně14740 Kč Nastoupit od2018-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-01T02:07:31

Společnost

Střední škola Euroinstitut v Olomouckém kraji
  • Střední škola Euroinstitut v Olomouckém kraji
  • Kontakt : Pavlína Hromádková
  • Telefon : +420 608 807 807
  • Adresa : Střední škola Euroinstitut v Olomouckém kraji - Němčice nad Hanou, Havlíčkova 378, 798 27 Němčice nad Hanou

Klíčová slova

znalost

práce

možnost

zahraničním

studentům

jednání

úřady

odborných

praxích

doprovod