PopisADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-CE
V případě zájmu kontaktujte paní Lucii Burešovou na emailové adrese: prace@uzeninybeta.cz. nebo telefonní čísle: 607 424 444
Požadujeme:
řidičský průkaz sk. B, znalost práce na PC, ochota naučit se něčemu novému, spolehlivost.
Nabízíme:
zaměstnanecké nákupy, personální strava, moderní pracovní prostředí, příjemný kolektiv
Náplň práce:
Administrativní práce spojené s chodem výrobního, potravinářského provozu, HACCP, personalistika, statistiky, přehledy, spolupráce s výrobní částí závodu.

Dle § 75 zákona o zaměstnantosti je pozice vhodná i pro osoby OZP. Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěProvozovna UZENINY BETA - výrobní závod, Vidonice 55, 507 82 Pecka Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2018-11-19

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-20T01:57:40

Společnost

Petr Landa
  • Petr Landa
  • Kontakt : Lucie Burešová
  • Telefon : +420 607 424 444
  • Adresa : Provozovna UZENINY BETA - výrobní závod, Vidonice 55, 507 82 Pecka

Klíčová slova

práce

administrativní

personalistika

příjemný

kolektiv náplň

práce administrativní

spojené

chodem

výrobního

potravinářského