PopisMÍSTO VÝKONU PRÁCE: Náměstí 17. listopadu, Česká Třebová
NÁPLŇ PRÁCE: vedení evidencí, kontrola výkazů, všeobecná administrativa, práce v kolektivu, komunikace se zákazníky a dodavateli, prodej materiálu.
POŽADUJEME:
- zodpovědnost, samostatnost, flexibilitu, komunikativnost
- nutná praxe v oblasti prodeje, autodopravy
- znalost evidence odpadů výhodou
Více informací Vám rádi sdělíme osobně nebo po telefonu.
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
KONTAKT: telefonicky (v pracovních dnech od 7.00 do 15:30 hodin), e-mailem nebo osobně Náměstí 17. listopadu, firma Skalický, od 7.00 do 15.30 hodin Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSkalickýtransport s.r.o. - pracoviště, Náměstí 17. listopadu, Česká Třebová Mzda minimálně15000 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2018-12-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-14T01:55:05

Společnost

Skalickýtransport s.r.o.
  • Skalickýtransport s.r.o.
  • Kontakt : Kateřina Špátová
  • Telefon : +420 733 346 891
  • Adresa : Skalickýtransport s.r.o. - pracoviště, Náměstí 17. listopadu, Česká Třebová

Klíčová slova

práce

osobně

náměstí

listopadu

hodin

místo

autodopravy

znalost

evidence

odpadů