PopisNáplň práce: zajišťování běžné administrativy organizace.

Nabízíme: nástupní plat dle stupnice platových tarifů Nařízení vlády 340/ 2017 Sb., 8. a 9. platová třída, osobní ohodnocení, příspěvek na stravování, příspěvky FKSP, 5 týdnů dovolené.

Požadujeme: trestní bezúhonnost, ŘB sk. B, znalost práce na PC.

Motivační dopis a strukturovaný životopis zasílejte do 16.12.2018. Přijímací pohovory se budou konat v následujícím týdnu v zasedací místnosti sídla organizace.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěU Elektrárny 1965, 393 01 Pelhřimov Mzda minimálně16230 Kč Mzda maximálně26500 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-12T02:13:02

Společnost

Domov Jeřabina Pelhřimov, příspěvková organizace
  • Domov Jeřabina Pelhřimov, příspěvková organizace
  • Kontakt : Michaela Petrů
  • Telefon : +420 565 443 926
  • Adresa : U Elektrárny 1965, 393 01 Pelhřimov

Klíčová slova

práce

náplň

dovolenépožadujeme

trestní

bezúhonnost

znalost

pcmotivační

dopis

strukturovaný

životopis