PopisKontakt: eva.bordovska@manpower.cz
Pracoviště: Ostrava

Náplň práce:
• Administrativní práce, správa dokumentace spojená s oddělením kvality
• Správa dat ze vstupní, výstupní, procesní a rozměrové kontroly
• Hledání příčin a zlepšování kvality produktů
• Kontrola a zlepšování pracovních postupů – tvorba a udržování kontrolních postupů, FMEA, záznamů z kontrol a jiných dokumentů vztahujících se k systému řízení jakosti
• Tvorba návrhů nápravných opatření
• Tvorba podkladů pro systémové, procesní a výrobkové audity

Co požadujeme:
• Minimálně středoškolské vzdělání
• Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
• Ovládání programu MS EXCEL
• Řidičský průkaz sk. B
• Samostatnost, důslednost, flexibilita

Co nabízíme:
• Tarifní mzdu + měsíční bonus až do výše 5.000 Kč
• 13. mzdu
• Firemní stravování, stravenky v hodnotě 110 Kč
• Příspěvek na penzijní připojištění až do výše 2.000,- Kč měsíčně, 5 dnů dovolené navíc dle odpracovaných let
• Nástup možný ihned, popř. dle individuální dohody Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěOstrava, Ostrava Mzda minimálně21000 Kč Mzda maximálně26000 Kč Nastoupit od2019-02-11

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-22T13:03:44

Společnost

ManpowerGroup s.r.o.
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • Kontakt : Eva Bordovská
  • Telefon : +420 607 060 633
  • Adresa : Ostrava, Ostrava

Klíčová slova

výše

zlepšování

dle

procesní

postupů

kontakt

flexibilitaco

bonus

měsíční

mzdu