PopisKLIENTSKÝ PORADCE/ -KYNĚ - PŘEPÁŽKOVÝ PRACOVNÍK
NÁPLŇ PRÁCE:
- vstřícná komunikace s klienty
- aktivní naslouchání a dovednost věcné argumentace
- IT gramotnost
. ŘP sk. B
Obchodní zkušenosti výhodou.
Zaměstnanecké výhody: vzdělávání zdarma, zázemí kanceláře, služební notebook a telefon, týmový a přátelský kolektiv, kariérní růst, dovolená 5 týdnů, zvýhodněné pojistné produkty, stravenky, příspěvky zaměstnavatele na životní pojištění a důchodové spoření, zdravotní program, zvýhodněný tarif mobilního operátora
HLÁSIT SE: Pistorová Iveta, tel.: 733 782 221, volat od 8:00 do 17:00 hod., e-mail: ipistorova@koop.cz, osobně na adrese J. Průchy 1915/24 Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group-5, Kostelní 265, Horní Litvínov, 436 01 Litvínov 1 Mzda minimálně21000 Kč Mzda maximálně34000 Kč Nastoupit od2019-02-07

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-12T01:59:05

Společnost

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
  • Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
  • Kontakt : Iveta Pistorová
  • Telefon : +420 733 782 221
  • Adresa : Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group-5, Kostelní 265, Horní Litvínov, 436 01 Litvínov 1

Klíčová slova

klientský

zdravotní

týdnů

zvýhodněné

pojistné

produkty

stravenky

příspěvky

zaměstnavatele

životní