PopisA11 z:4/1/2019 (VHODNÉ I PRO OZP) a:17/4/2019
Požadujeme:
- reprezentativní vystupování, komunikativnost, spolehlivost
- předložení výpisu z RT.
Náplň práce:
- péče o stávající klienty, nové klienty a následný servis
- služba na přepážce oblastní kanceláře
- vedení obchodních jednání s tím spojená administrativa, vzdělávání.
Nabízíme:
- podpora nováčka až 170.000,- Kč za rok ve vedlejších odměnách, bohatý systém benefitů, nastavený vzdělávací systém pro nováčky bez zkušenosti v pojišťovnictví
- vzdělávání a certifikace zdarma, různé tipy benefitů např. v podobě automobilu, cestování, finanční podpory.
Kontakt e-mailem viz výše. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMgr. Petr Brzeska - pobočka Generali Pojišťovny, a.s., Zámecké nám. 49, Frýdek, 738 01 Frýdek-Místek 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-04-17

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-18T01:59:50

Společnost

Mgr. Petr Brzeska
  • Mgr. Petr Brzeska
  • Kontakt : Petr Brzeska
  • E-mail : petr.brzeska@generali.com
  • Adresa : Mgr. Petr Brzeska - pobočka Generali Pojišťovny, a.s., Zámecké nám. 49, Frýdek, 738 01 Frýdek-Místek 1

Klíčová slova

klienty

systém

benefitů

vzdělávání

vedlejších

odměnách

bohatý

nastavený

vzdělávací

nováčky