PopisNáplň práce:
- hledání nových klientů a komunikace se stávajícími klienty v ČR i v zahraničí, vypracovávání obchodně technických cenových nabídek, technické poradenství, komunikace s konstrukčním oddělení, služební cesty,
- zodpovědnost za kvalitní, včasné a efektivní plnění cílů
- spolupráce s ostatními útvary společnosti
Požadavky:
- SŠ/VŠ technického směru (VUT FSI-Termomechanika)
- obchodní angličtina na komunikativní úrovni je nutností = jednání s klienty ze zahraničí
- řidičský průkaz sk.B
- Technické myšlení
- dobré vystupování, komunikativnost, týmová práce, spolehlivost, nekonfliktnost, časová flexibilita
Nabízíme:
- benefity - příspěvek na stravování (firemní jídelna), mobilní telefon, výhodné firemní tarify pro členy ridiny, sick day
- hodnocení dle dosažených výsledků (silný motivační systém)
- zázemí významné a stabilní strojírenské společnosti
- osobní a profesní rozvoj
- perspektivu dalšího vzdělávání
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPrůmyslová 162, Jejkov, 674 01 Třebíč 1 Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2018-12-07

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-07T02:09:42

Společnost

PBS POWER EQUIPMENT, s.r.o.
  • PBS POWER EQUIPMENT, s.r.o.
  • Kontakt : Vendula Šlichtová
  • Telefon : +420 568 504 320
  • E-mail : slichtova@pbstre.cz
  • Adresa : Průmyslová 162, Jejkov, 674 01 Třebíč 1

Klíčová slova

klienty

komunikace

firemní

náplň

příspěvek

výhodné

telefon

mobilní

jídelna

stravování