PopisNáplň práce: technická podpora v oblasti ESD, antistatiky; komunikace s kolegy ze skupiny Stat-X (většinou v nj nebo aj); objednávky - potvrzování, fakturace; měsíční reporty; administrativní podpora
Hlavní požadavky: znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni; uživatelská znalost práce na PC - Outlook, MS Office (především Excel); pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost; aktivní přístup k práci a řešení problematiky; ŘP sk. B
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravu, jazykové kurzy, 5 týdnů dovolené Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěStat-X CZ s.r.o. České Budějovice, U Smaltovny 716/3, 37001 České Budějovice 1 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-01-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-11T02:02:19

Společnost

Stat-X CZ s.r.o.
  • Stat-X CZ s.r.o.
  • Kontakt : Lucie Váchová
  • Telefon : +420 728 944 599
  • Adresa : Stat-X CZ s.r.o. České Budějovice, U Smaltovny 716/3, 37001 České Budějovice 1

Klíčová slova

práce

znalost

náplň

outlook

office

především

excel

pečlivost

zodpovědnost

spolehlivost