PopisAdresa: 5. května č.p. 1640/65, Nusle,140 00 Praha 4
Kontakt: Lukešová Michaela Ing., tel.: 724 252 168, 222 943 422, e-mail: rent@czechocar.cz
Náplň práce: organizace nákupu, evidence, příprava jednoduchých smluv, komunikace a péče o klienty, vypracovávání nabídek. Požadavky: dobrá znalost práce s PC a MS Office (Word, Excel, Outlook) podmínkou, schopnost pracovat v týmu, základní znalost anglického jazyka (A2), ŘP, čistý trestní rejstřík

Zaměstnanecké výhody:
Možnost prémií a odměn, služební notebook a telefon včetně LTE dat, občasná práce z domova
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěCzechocar, a.s. - 001, 5. května 1640/65, Nusle, 140 00 Praha 4 Mzda minimálně28000 Kč Nastoupit od2018-10-18

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-10-20T02:07:53

Společnost

Czechocar, a.s.
  • Czechocar, a.s.
  • Kontakt : Michaela Lukešová
  • Adresa : Czechocar, a.s. - 001, 5. května 1640/65, Nusle, 140 00 Praha 4

Klíčová slova

práce

znalost

trestní

outlook

podmínkou

schopnost

pracovat

týmu

základní

anglického