PopisNáplň práce: výkon činností v rozsahu stanoveném zákonem 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon) ve znění zákona č. 225/2017 Sb., a předpisů souvisejících
Požadavky: VŠ vzdělání stavebního směru; územní plánování, urbanismus, architektura, městské inženýrství, geodézie, geografie, krajinné inženýrství, dobrá znalost práce s PC, řidičský průkaz skupiny B, praxe v oboru a zkouška zvláštní odborné způsobilosti výhodou, znalost AJ, NJ výhodou
Výhody: stravenky, příspěvek na dovolenou případně příspěvek na pojištění
Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMasarykovo nám. 1007, 763 12 Vizovice Mzda minimálně18810 Kč Mzda maximálně28320 Kč Nastoupit od2018-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-05-30T01:57:40

Společnost

Město Vizovice
  • Město Vizovice
  • Kontakt : Jaroslav Pavelka
  • Telefon : +420 724 182 884
  • E-mail : jaroslav.pavelka@vizovice.eu
  • Adresa : Masarykovo nám. 1007, 763 12 Vizovice

Klíčová slova

práce

příspěvek

znalost

plánování

inženýrství

praxe

geodézie

geografie

krajinné

dobrá