PopisREFERENT/KA EVIDENCE VÝROBNÍCH ZAKÁZEK
POŽADUJEME:
- znalost práce s PC, Word, Excel, internet
- pracovitost
- spolehlivost
- chuť dělat svou práci zodpovědně
NÁPLŇ PRÁCE:
- evidence a příprava výrobních zakázek
- komunikace se zákazníkem EMAIL, TELEFON a seskupení potřebných dokumentů
- příprava podkladů pro výrobu, vyplnění formulářů
- práce v kancelářském prostředí a v jednosměnném provozu
Zaměstnanecké výhody: stravenky 120,- Kč plně hrazené zaměstnavatelem, 5 týdnů dovolené, příspěvek na životní / penzijní připojištění, odměny, vánoční prémie, kurzy, školení a další benefity
HLÁSIT SE: Poupětová Soňa, tel.: 776583983, volat od 9.00 do 13.00 hod., e-mail: hr@posmayspol.cz, osobně po telefonické domluvě Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPOSMAYSPOL s.r.o.-2, Dělnická 21, Velebudice, 434 01 Most 1 Mzda minimálně24000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-02-06

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-07T02:22:14

Společnost

POSMAYSPOL s.r.o.
  • POSMAYSPOL s.r.o.
  • Kontakt : Soňa Poupětová
  • Telefon : +420 776 583 983
  • Adresa : POSMAYSPOL s.r.o.-2, Dělnická 21, Velebudice, 434 01 Most 1

Klíčová slova

příprava

výrobních

evidence

práce

referentka

stravenky

plně

hrazené

zaměstnavatelem

týdnů