PopisREFERENT/-KA PODPORY LOGISTIKY
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: příprava a tisky expedičních dokladů, tvorba datových podkladů pro dopravce, koordinace doprav, systémová podpora logistiky
- Požadujeme: rutinní znalost PC, střední znalost MS Office, práce se soubory, ochotu učit se nové věci, samostatnost, bezúhonnost, flexibilitu
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky (8 - 16 hod) nebo e-mailem, tel. 730 193 530, e-mail: katerina.trejtnarova@4home.cz, kontaktní osoba: Trejtnarová Kateřina Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz Pracoviště4home, a.s. zásilkový obchod, Hradec Králové, Na Brně 2065, Nový Hradec Králové, 500 06 Hradec Králové 6 Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-05T02:40:23

Společnost

4home, a.s.
  • 4home, a.s.
  • Kontakt : Hana Trejtnarová
  • Adresa : 4home, a.s. zásilkový obchod, Hradec Králové, Na Brně 2065, Nový Hradec Králové, 500 06 Hradec Králové 6

Klíčová slova

logistiky

práce

znalost

referentka

případě

office

soubory

ochotu

učit

věci