Popismísto výkonu práce: Lužná č.p. 591/4, 160 00 Praha 6
kontakt: Prokopec Pavel, tel.: 602506594, e-mail: pavel@eastwest-c.cz
náplň práce: komunikace se zahraničními dodavateli, zpracování objednávek, logistika, fakturace, administrativní podpora kanceláře
požadavky: práce s PC, zkušenosti v oblasti administrativy, fakturace, účtování, komunikativní AJ
nabízíme: flexibilní pracovní doba, vhodné pro maminky po mateřské dovolené nebo absolventy Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěE - W Trading s.r.o. - 001, Lužná 591/4, Vokovice, 160 00 Praha 6 Mzda minimálně12000 Kč Mzda maximálně15000 Kč Nastoupit od2018-02-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-02-13T02:09:37

Společnost

E - W Trading s.r.o.
  • E - W Trading s.r.o.
  • Kontakt : Pavel Prokopec
  • Telefon : +420 602 506 594
  • E-mail : pavel@eastwest-c.cz
  • Adresa : E - W Trading s.r.o. - 001, Lužná 591/4, Vokovice, 160 00 Praha 6

Klíčová slova

práce

fakturace

aj nabízíme

zkušenosti

oblasti

administrativy

účtování

komunikativní

místo

flexibilní