PopisMVP: Podolská č.p. 401/50, Podolí,147 00 Praha 47
kontakt: Dušková Jitka, e-mail: duskova@konceptfast.cz
Požadujeme:
- úplné střední odborné vzdělání s maturitou
- práce na PC
- dobré komunikační schopnosti
Náplň práce:
- administrativa pro středisko
- jednání se zákazníky
Místo výkonu práce : Praha, Podolská 50.
Očekáváme spolehlivost, pečlivost, loajálnost, slušné jednání, samostatnost a zodpovědný přístup.
Nabízíme: možnost zaměstnání na dobu neurčitou
Stabilní zázemí společnosti Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKoncept FAST s.r.o. MVP Praha 4 Podolská, Podolská 401/50, Podolí, 147 00 Praha 47 Mzda minimálně21000 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2018-12-18

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-21T02:13:53

Společnost

Koncept FAST s.r.o.
  • Koncept FAST s.r.o.
  • Kontakt : Jitka Dušková
  • Adresa : Koncept FAST s.r.o. MVP Praha 4 Podolská, Podolská 401/50, Podolí, 147 00 Praha 47

Klíčová slova

podolská

mvp

praha

50 očekáváme

spolehlivost

pečlivost

loajálnost

slušné

jednání

samostatnost