Popismísto výkonu práce : Bruntál, Zahradní 46
Hledáme vhodného kandidáta na volné pracovní místo "vedoucí hospodářského střediska úklidové firmy "
Bruntál, Zahradní 46.

Náplň práce: řídí provoz svěřeného střediska
realizuje personální agendu ( výběr a pohovory s kandidáty)
realizace obchodních smluv se zákazníky
řídí a provádí kontroly podřízených zaměstnanců

Požadujeme : trestní bezúhonnost
komunikativnost
schopnost samostatně pracovat
spolehlivost
zodpovědnost
časová flexibilita
řidičský průkaz sk.B
potravinářský průkaz
práce na pc, excel, word

Pracovní úvazek zkrácený: 40 hodin týdně.

Pracovní doba: pružná pracovní doba

Pracovní místo i pro OZP/OZZ.

- Zázemí stabilní celorepublikové společnosti
- Odpovídající finanční a prémiové ohodnocení
- Firemní benefity (stravenky)
Životopisy zasílat na e - mail bruntal@cora-management.cz, bližší informace na tel. č. 777 737 596 /Po - Pá: 07.00 - 10.00 a 14.00 - 15.00/
Z : 17.12.2018 Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěCORA PLUS s.r.o. - pracoviště, Zahradní 1442/46, 792 01 Bruntál 1 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-23T01:58:01

Společnost

CORA PLUS s.r.o.
  • CORA PLUS s.r.o.
  • Kontakt : Miroslava Blahová
  • Telefon : +420 777 737 596,554 230 417
  • Adresa : CORA PLUS s.r.o. - pracoviště, Zahradní 1442/46, 792 01 Bruntál 1

Klíčová slova

místo

zahradní

pracovní

bruntál

práce

situaceřidičský

průkaz

skbpotravinářský

průkazpráce

ozpozz zázemí