Popisz.: 14.1.2019 Souhlas se zaměstnaneckými kartami.
Požadujeme: Zkušenost s prostředím výroby. Znalost českého a ukrajinského jazyka na komunikativní úrovni. Časovou flexibilitu.
Náplň práce: Koordinace našich ukrajinských zaměstnanců ve výrobě. Překlady pracovních postupů sbírání podkladu pro evidenci docházky a mezd. Zajištění ochranných pracovních pomůcek, vstupních lékařských prohlídek.
Kontakt: Radka Dluhá, e-mailem: rdluha@edymax.com
Osobně na výběrovém řízení: dne 04.02.2019 10 hod/Hotel Kalač recepce.

Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěEDYMAX Personal Management SE - pracoviště Šenov u NJ (Varroc Lighting Systems, s.r.o.), Suvorovova 195, 742 42 Šenov u Nového Jičína Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-20T14:36:38

Společnost

EDYMAX Personal Management SE
  • EDYMAX Personal Management SE
  • Kontakt : Radka Dluhá
  • Adresa : EDYMAX Personal Management SE - pracoviště Šenov u NJ (Varroc Lighting Systems, s.r.o.), Suvorovova 195, 742 42 Šenov u Nového Jičína

Klíčová slova

pracovních

lékařských

podkladu

evidenci

docházky

mezd

zajištění

ochranných

pomůcek

vstupních