PopisMísto výkonu práce: Salmovská 498/7, Praha 2
Prvotní kontakt tel 775365291 pracovní dny 10-17 h a e-mailem zaslat CV s fotografií - předmět Vychovatelka na adresu nikolay@sugarcube.cz. Zájemci splňující požadavky budou pozváni k osobnímu pohovoru.
Podmínkou pro nástup je odborná kvalifikace dle §5 zák. č. 247/2014, praxe v oboru nebo zkušenost s prací s dětmi není podmínkou. Znalost cizích jazyků výhodou (AJ,RJ).
Náplň práce: Přímá práce s dětmi ve věku 1,5-6 let v zavedene DS. Výchova a opatrování svěřených dětí dle Plánu výchovy a péče. Asistence dětem při stravování, oblékání a hygienických úkonech.
Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěSalmovská 498/7, Nové Město, 120 00 Praha 2 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2018-08-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-22T15:15:02

Společnost

Mezinárodní školka a jesle Sugar Cube, z.ú.
  • Mezinárodní školka a jesle Sugar Cube, z.ú.
  • Kontakt : Nikolay Demyanenko
  • Telefon : +420 775 365 291
  • Adresa : Salmovská 498/7, Nové Město, 120 00 Praha 2

Klíčová slova

práce

dle

dětmi

místo

zavedene

podmínkou

znalost

cizích

jazyků

výhodou