PopisPracovní doba: nerovnoměrně rozvržená - denní služby - 6, 8, 12 hodinové
Mzda: 14 000 Kč -16 000 Kč - dle praxe a dosaženého vzdělání
Zájemce musí splňovat předepsané vzdělání dle zákona 359/1999 Sb. § 49a - http://www.zakonyprolidi.cz/cs/1999-359
Požadavky: zaměstnavatel si může vyžádat doložení trestní bezúhonnosti, empatie, pečlivost, trpělivost
Hlavní prac. náplň: péče o děti ve věku od 0 - 18 let
Zájemci mohou zasílat životopisy do zařízení:
Jana Thomayerová, e-mail: zdvop.robinson@seznam.cz, tel: 379 789 694. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěZDVOP Robinson Klenčí p. Č., Klenčí pod Čerchovem 117, 345 34 Klenčí pod Čerchovem Mzda minimálně14000 Kč Mzda maximálně16000 Kč Nastoupit od2019-01-21

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-12T01:59:05

Společnost

Dětský domov, Staňkov
  • Dětský domov, Staňkov
  • Kontakt : Jana Thomayerová
  • Telefon : +420 379 789 694,725 595 991
  • Adresa : ZDVOP Robinson Klenčí p. Č., Klenčí pod Čerchovem 117, 345 34 Klenčí pod Čerchovem

Klíčová slova

dle

pracovní

děti

empatie

pečlivost

trpělivost hlavní

prac

náplň

péče

věku