PopisMísto výkonu práce: Na Brně č.p. 1955, 500 06 Hradec Králové 6

LADIČ/-KA, INTONÉR/-KA, SERVISNÍ TECHNIK/-ČKA KONCERTNÍCH KLAVÍRŮ
- PP na dobu určitou s možností prodloužení nebo smlouvy na neurčito, nástup možný ihned
- Náplň práce: příprava pian pro mezinárodní veletrhy
- Požadujeme: precizní znalost regulace klavíru i pianina, vyučen v oboru stavby pian či v příbuzném oboru + praxi 3 roky v oboru a praxi s přípravou klavírů na koncert, hra na piano výhodou, jazyková vybavenost - Čj, Rj, Aj
- Nabízíme: dovolená navíc, stravenky, zvyšování a prohlubování kvalifikace
- V případě zájmu nás kontaktujte na e-mail: kapitolova@petrof.com Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNa Brně 1955, Nový Hradec Králové, 500 06 Hradec Králové 6 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2017-12-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2017-12-15T01:06:23

Společnost

PETROF, spol. s r.o.
  • PETROF, spol. s r.o.
  • Kontakt : Jitka Kapitolová
  • Telefon : +420 495 712 160
  • E-mail : kapitolova@petrof.com
  • Adresa : Na Brně 1955, Nový Hradec Králové, 500 06 Hradec Králové 6

Klíčová slova

oboru

práce

praxi

pian

místo

výhodou

stavby

příbuzném

roky

přípravou