Popismísto výkonu práce: Nádražní č.p. 344/25, 150 00 Praha 5
kontakt: Halajčíková Veronika, e-mail: veronika.halajcikova@nn.cz
Požadavky: min. Bc vzdělání; angličtina na úrovni C1; alespoň 2 roky zkušeností s CI/CD tooling a/a nebo cloudovými řešení (AWS/Azure); znalost Software Development Lifecycle a Agile way of working (Scrum/ Kanban); znalost skriptování (ideálně Python/Bash/Powerschell); znalost administrace systémů s důrazem na Linux/Unix a/a nebo Windows; výhodou zkušenost s: GitLab, Ansible, Terraform, Microsoft Visual Studio Services, Artifactory, SonarQube
Náplň práce: Continuous integration/continuous delivery engineer je zodpovědný za tooling nástrojů podporujících CI/CD, poskytuje odbornou expertýzu byznysu, je schopen zkoumat požadavky byznysu a navrhovat optimální řešení.

- implementace a nastavování tooling procesů na základě požadavků NN pro podporu CI/CD
- provádění technické expertýzy a podpora vývojářských týmů při adaptaci na CI/CD
- analýza byznys požadavků s cílem zrychlit integraci a dodávku kódů do produkce, návrhy optimálních řešení
- proaktivní zkoumání existujících řešení a návrhy na neustálé zlepšování procesů
- být aktivním samostatným členem DevOps týmu
- podpora ostatních členů týmu
Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNádražní 344/25, Smíchov, 150 00 Praha 5 Mzda minimálně100000 Kč Nastoupit od2018-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-07-27T00:42:37

Společnost

NN Management Services, s.r.o.
  • NN Management Services, s.r.o.
  • Kontakt : Veronika Halajčíková
  • E-mail : veronika.halajcikova@nn.cz
  • Adresa : Nádražní 344/25, Smíchov, 150 00 Praha 5

Klíčová slova

tooling

znalost

řešení

požadavků

práce

byznysu

podpora

návrhy

cicd

cicd