Popismísto výkonu práce: Nádražní č.p. 344/25, Smíchov,
150 00 Praha 5
kontakt: Cihan Veronika, e-mail: veronika.cihan@nn.cz

Požadavky:
- min. Bc vzdělání
- angličtina na vynikající úrovni
- zkušeností s automation tools a/a nebo cloudovými řešení (AWS/Azure) výhodou
- znalost Software Development Lifecycle
- zkušenost se skriptováním (ideálně Perl/Python/Bash/Powerschell)
- znalost administrace systémů s důrazem na Linux/Unix a/a nebo Windows
- výhodou zkušenost s: GitLab, Ansible, Terraform, Microsoft Visual Studio Services, Artifactory, SonarQube

Náplň práce:
- implementace a nastavování tooling procesů na základě požadavků NN pro podporu CI/CD
- provádění technické expertízy a podpora vývojářských týmů při adaptaci na CI/CD
- analýza byznys požadavků s cílem zrychlit integraci a dodávku kódů do produkce, návrhy optimálních řešení
- proaktivní zkoumání existujících řešení a návrhy na neustálé zlepšování procesů
- být aktivním samostatným členem DevOps týmu
- podpora ostatních členů týmu
- ad hoc úkoly: monitoring, řešení incidentů, L3 podpora
Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNádražní 344/25, Smíchov, 150 00 Praha 5 Mzda minimálně80000 Kč Nastoupit od2019-01-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-08T11:11:20

Společnost

NN Management Services, s.r.o.
  • NN Management Services, s.r.o.
  • Kontakt : Veronika Cihan
  • Adresa : Nádražní 344/25, Smíchov, 150 00 Praha 5

Klíčová slova

řešení

podpora

znalost

týmu

zkušenost

návrhy

cicd

práce

požadavků

byznys