PopisNa této technicky zaměřené pozici budete součástí týmu vyvíjejícího IP a čipy pro systémy s leteckým, vesmírným, automobilovým a průmyslovým využitím.

Náplň práce:
Vaším hlavním úkolem bude IP design a verifikace
Budete odpovědný za design digitálních obvodů v oblasti komunikačních systému na bázi Ethernetu v kontextu leteckých a automobilových a průmyslových standardů
Budete pracovat v mezinárodním týmu
Budete komunikovat s mezinárodními zákazníky a partnery
Budete součástí rostoucí společnosti s otevřenou firemní kulturou založenou na důvěře, komunikaci a dobrém pracovním přístupu

Váš profil:
Obdrželi jste univerzitní diplom v technické oblasti
Máte dobrou znalost VHDL a nejlépe i dalších programovacích jazyků (jako C, Python)
Máte zkušenosti s FPGA nebo ASIC designem
Znalost bezpečnostních standardů (např. DO-254, ISO) je výhodou
Ideálně znáte Vivado, Quartus, Ethernet sítě, PCI Express, Amba protokoly
Mluvíte plynně anglicky (slovem i písmem)
Máte strukturovaný přístup k práci
Jste týmový hráč a máte dobré komunikační schopnosti
Schopnost řešit problémy je vaše silná stránka

Jako rostoucí společnost nabízíme zajímavou práci v dynamickém technickém odvětví. Náš Chip IP tým sídlí v centru Brna, poblíž VUT. Kromě technicky zkušených kolegů se tu setkáte i s otevřenou firemní kulturou založenou na osobním přístupu. Jedná se o malý ale zkušený tým, kde vládne přátelská atmosféra.

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, vyplňte naši online přihlášku na této adrese: https://www.tttech.com/jobs-career/jobs/

souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Minimální vzděláníBakalářské SměnnostPružná pracovní doba PracovištěŠumavská 525/33, Veveří, 602 00 Brno 2 Mzda minimálně45000 Kč Mzda maximálně95000 Kč Nastoupit od2016-12-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2016-11-13T01:43:47

Společnost

TTTech Computertechnik AG, organizační složka
  • TTTech Computertechnik AG, organizační složka
  • Kontakt : Lucie Dolinová
  • E-mail : lucie.dolinova@tttech.com
  • Adresa : Šumavská 525/33, Veveří, 602 00 Brno 2

Klíčová slova

technicky

založenou

otevřenou

firemní

tým

kulturou

rostoucí

součástí

pci

komunikační