PopisPrvní kontakt e-mailem!
Náplň práce:
" Vývoj nových funkcí hlavních Runecast aplikací (backend)
" Vývoj interních nástrojů ve spolupráci (se softwarovými?) inženýry a datovými analytiky
" Návrh nové funkcionality nebo produktů podle potřeb zákazníků

Požadavky:
" Spring Framework (mvc, security, jpa)
" Hibernate
" XPath/JXpath
" Jackson
" verzovací systém Git / Git version control
" Liquibase
Pokročilá znalost AJ

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckými kartami
Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMilady Horákové 1957/13, Černá Pole, 602 00 Brno 2 Mzda minimálně48000 Kč Nastoupit od2017-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-30T01:58:18

Společnost

Runecast Czech Republic s.r.o.
  • Runecast Czech Republic s.r.o.
  • Kontakt : Veronika Jakušová
  • Telefon : +420 606 160 177
  • E-mail : veronika.jakusova@runecast.biz
  • Adresa : Milady Horákové 1957/13, Černá Pole, 602 00 Brno 2

Klíčová slova

git

kontakt

produktů

zaměstnaneckými

zaměstnavatele

ajsouhlas

znalost

control quot liquibase pokročilá

version

systém