PopisNáplň práce: vývoj aplikací a modulů pro naše produkty software typu CAD/CAM/ERP.
Předpokládáme znalost programování v jazyce C++ a znalost jazyka SQL.
Vyvíjíme v prostředí Embarcadero.
Jako databázový engine využíváme Firebird SQL. Vzhledem k tomu, že většina našich zákazníků a partnerů je ze zahraničí, požadujeme výbornou znalost anglického jazyka. Vzhledem k tomu,
že rozvíjíme nové obchodní aktivity v Mexiku a zemích Jižní Ameriky, je vyžadována znalost španělského jazyka.
Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostPružná pracovní doba PracovištěMiriSys Software s.r.o. - sídlo, Na Slanici 444, Louky, 763 02 Zlín 4 Mzda minimálně45000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-06T02:17:42

Společnost

MiriSys Software s.r.o.
  • MiriSys Software s.r.o.
  • Kontakt : Ing. Milan Mrázek
  • Adresa : MiriSys Software s.r.o. - sídlo, Na Slanici 444, Louky, 763 02 Zlín 4

Klíčová slova

znalost

jazyka

vzhledem

náplň

většina

našich

zákazníků

partnerů

zahraničí