PopisPřední nákupní portál Slevici.cz hledá posilu do Zlína, která pomůže našemu projektu nadále růst. Zajímavá práce, reflektujeme technologické trendy, spolupráce s významnými partnery v ČR vč. komunikace se zahraničím. Předchozí zkušenosti v oblasti vývoje softwaru podmínkou.
Popis pracovní pozice:
- vývoj nových webových projektů
- rozvoj a aktualizace stávajících online projektů společnosti
- komunikace (primárně emailová) s několika stávajícími klíčovými zákazníky společnosti
- komunikace uvnitř teamu (Slack, Trello etc.)
Požadujeme:
- výbornou znalost PHP , Mysql
- běžnou znalost HTML, CSS, Javascript
- zkušenosti s Nette frameworkem (výhodou znalost CakePH)
- základní konfigurace Apache/Nginx výhodou
- základní znalost Git

Kontaktujte emailem nebo telefonicky. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBLUE 88, s.r.o. - pracoviště, Kvítková 3687, 760 01 Zlín 1 Mzda minimálně34000 Kč Mzda maximálně41000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-15T03:35:13

Společnost

BLUE 88, a.s.
  • BLUE 88, a.s.
  • Kontakt : Marek Skoupilík
  • Telefon : +420 601 601 411
  • E-mail : skoupilik@blue88.eu
  • Adresa : BLUE 88, s.r.o. - pracoviště, Kvítková 3687, 760 01 Zlín 1

Klíčová slova

znalost

komunikace

společnosti

zkušenosti

základní

přední

teamu

etc požadujeme

trello

slack