PopisMísto výkonu práce:
Pod Borkem č.p. 309
Čejetičky
293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt: e-mail: info@benthor-automation.com

Náplň práce:
- vývoj SW pro PC - práce s databázemi, komunikace s průmyslovými zařízeními
- instalace a správa PC v počítačových sítích
- spolupráce na projektech s ostatními členy týmu

Požadujeme:
- SŠ nebo VŠ technického směru
- znalost programování (např. C, C++, Visual Basic, Visual C#, ASP.NET)
- znalost MS SQL, MS Server (DNS, AD…) výhodou
- znalost AJ v oblasti IT technologií
- znalost NJ výhodou
- flexibilita, ochota cestovat
- schopnost týmové práce
- spolehlivost, pečlivost a aktivní přístup k práci
- ŘP skupiny B
- vhodné i pro absolventy

Zaměstnanecké výhody:
- stabilní zaměstnání v perspektivním oboru
- možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
- práci na zajímavých projektech
- 5 týdnů dovolené
- finanční bonus při splnění cílů
- benefitový program Benefit+
- příspěvek na stravování a penzijní připojištění
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBenThor automation s.r.o.- pracoviště v MB, Pod Borkem 309, Čejetičky, 293 01 Mladá Boleslav 1 Mzda minimálně24000 Kč Mzda maximálně45000 Kč Nastoupit od2019-04-16

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-17T01:56:29

Společnost

BenThor automation s.r.o.
  • BenThor automation s.r.o.
  • Kontakt : Eva Semiánová
  • Telefon : +420 326 211 161
  • E-mail : info@benthor-automation.com
  • Adresa : BenThor automation s.r.o.- pracoviště v MB, Pod Borkem 309, Čejetičky, 293 01 Mladá Boleslav 1

Klíčová slova

znalost

práce

výhodou

visual

vhodné

perspektivním

zaměstnání

stabilní

výhody

absolventyzaměstnanecké