PopisMísto výkonu práce: Na Brně 1972, Hradec Králové 500 06

SOFTWARE DEVELOPER
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, pružná pracovní doba
- Náplň práce: vývoj software. Programování nových aplikací + maintenance. Unit testování. Úzká spolupráce s ostatními týmy (UX, grafici, dokumentace, support ad.).
- Požadujeme: zkušenosti na pozici Software Developer nejméně 2 roky, znalost Java Script / TypeScript, C#/.NET, Java či Kotlin, znalost cloudových platforem (Azure, AWS), zkušenosti s moderními technologiemi jako Virtual DOM, Flux, Kafka, NoSQL či Docker, zápal pro IT svět, technologie a programování, nadšení, chuť hledat neotřelé cesty a učit se novým věcem, angličina na úrovni min. B2
- Nabízíme: příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce, dog-friendly office
- V případě zájmu kontaktujte: Rýdlová Michaela, tel.: 737 615 924, e-mail: m.rydlova@quadient.com, osobně pouze po předchozí domluvě, podmínkou předem dodání CV, ukázky kódu, příp. absolvování online programátorského testu Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěNa Brně 1972, Nový Hradec Králové, 500 06 Hradec Králové 6 Mzda minimálně35000 Kč Nastoupit od2018-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-10T14:48:44

Společnost

Quadient s.r.o.
  • Quadient s.r.o.
  • Kontakt : Michaela Rýdlová
  • Telefon : +420 737 615 924
  • E-mail : m.rydlova@quadient.com
  • Adresa : Na Brně 1972, Nový Hradec Králové, 500 06 Hradec Králové 6

Klíčová slova

práce

zkušenosti

znalost

java

programování

software

příspěvek

místo

stravenkypříspěvek

školení