PopisNáplň práce:
vývoj a údržba cloudového SaaS prostředí zahrnující operační systémy, infrastruktury, funkcionální a technická znalost vnitřní infrastruktury, spolupráce na integračním designu, vývoj a údržba testovacích nástrojů a frameworků
požadavky:pokročilá znalost Linuxu na administrátorské úrovni, znalost scriptovacího nebo objektově orientovaného jazyka, zkušenosti s testování SW a testovacími nástroji, zkušenosti s opensource nástroji, schopnost práce v týmu.
Nabízíme:
stravenky, sick days, dovolená navíc, roční bonusy

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěGoodData s.r.o.-prac., Lidická 965/31, Veveří, 602 00 Brno 2 Mzda minimálně45000 Kč Mzda maximálně90000 Kč Nastoupit od2017-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2017-08-02T02:23:46

Společnost

GoodData s.r.o.
  • GoodData s.r.o.
  • Kontakt : Adéla Miková
  • E-mail : adela.mikova@gooddata.com
  • Adresa : GoodData s.r.o.-prac., Lidická 965/31, Veveří, 602 00 Brno 2

Klíčová slova

znalost

údržba

zkušenosti

nástroji

infrastruktury

náplň

jazyka

testování

testovacími

opensource