PopisPožadavky:
Výborná znalost programu v Perlu, další jazyky výhodou, minimálně 3 roky zkušeností v vývojem SW, několikaleté zkušenosti na Linuxu, efektivita, zaměřenost na detail, "get things done" přístup Komunikativní v anglickém jazyce, psaná i mluvená forma, znalost SQL, zkušenosti s PostgreSQl a MySQL, znalost agilních metodik, znalost vývoje a udržování open source projektů.
Náplň práce: vývoj, implementace, konfugurace, komponent v jazyce Perl, práce na projektech, aktivní spolupráce a kooperace v teamu.
Nabízíme:
stravenky, sick days, dovolená navíc, roční bonusy

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěGoodData s.r.o.-prac., Lidická 965/31, Veveří, 602 00 Brno 2 Mzda minimálně45000 Kč Mzda maximálně90000 Kč Nastoupit od2017-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2017-08-02T02:23:46

Společnost

GoodData s.r.o.
  • GoodData s.r.o.
  • Kontakt : Adéla Miková
  • E-mail : adela.mikova@gooddata.com
  • Adresa : GoodData s.r.o.-prac., Lidická 965/31, Veveří, 602 00 Brno 2

Klíčová slova

znalost

jazyce

práce

zkušenosti

perl

vývoje

udržování

open

source