PopisKO: Rakowski Jan, tel.: 606 097 779, e-mail: jan.rakowski@ibillboard.com.
SŠ/VŠ vzdělání v oboru IT výhodou nebo 1 rok zkušenosti v oboru vývoje softwaru nebo příbuzném oboru IT, znalost AJ na profesní úrovni.
Pracoviště Opava, nástup ihned.
Náplň práce:
- vyvíjet, implementovat, udržovat a zlepšovat softwarové komponenty a služby
- používat nové technologie
- účastnit se odborných diskuzí a přinášet nové nápady
- podporovat ostatní členy týmu
- přisívat k pozitivnímu řešení
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěInternet BillBoard a.s. - provozovna Opava, Beethovenova 179/2, Město, 746 01 Opava 1 Mzda minimálně32000 Kč Nastoupit od2018-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-04-13T03:37:32

Společnost

Internet BillBoard a.s.
  • Internet BillBoard a.s.
  • Kontakt : Jan Rakowski
  • Telefon : +420 606 097 779
  • E-mail : jan.rakowski@ibillboard.com
  • Adresa : Internet BillBoard a.s. - provozovna Opava, Beethovenova 179/2, Město, 746 01 Opava 1

Klíčová slova

oboru

rakowski

diskuzí

softwarové

komponenty

služby

používat

technologie

účastnit

odborných