PopisPrvní kontakt e-mailem nebo telefonicky kdykoli v pracovni dny.
Popis pozice
HTML/CSS developer je zodpovědný za přesné zpracování HTML struktury a CSS stylů dle grafických návrhů.
Je vyžadována znalost technologie JavaScript, jelikož Front-end aplikací je založený na frameworku jQuery a/nebo ReactJS.
Náplň práce
kódování HTML/CSS
rešeršní práce UI / UX
vývoj nových nástrojů a produktů
příprava demo aplikací pro obchodní účely
vývoj komponent a řešení pro uživatelské rozhraní aplikací
interní spolupráce a spolupráce s klienty s cílem docílit maximální uživatelské přívětivosti aplikací
měření postupu prací a reportování nadřízeným
testování uživatelského rozhraní ve všech podporovaných prohlížečích
úprava kódu pro asistivní technologie
kontrola kvality zpracování uživatelského rozhraní

Požadované zkušenosti:
Anglický jazyk
Vysokoškolský titul v oblasti informačních technologií
Perfektní znalost HTML+CSS
Zkušenost s vytvářením kódu dle W3C standardu;
Dobrá znalost nejnovějších technologií, např. HTML5 a CSS3;
Dobrá znalost UX technik
Základní znalost technologie JavaScript a JavaScriptových framework ReactJS, JQuery, případně dalších
Samostatnost, zodpovědnost za dodání zakázky včas a v patřičné kvalitě
Základní porozumění grafických konceptů, cit pro detail.
Znalost SASS/LESS/REACT je výhodou, stejně tak schopnost pracovat s existujícím C#, VB nebo ASP kódem
Komunikační schopnosti, jelikož je nutná spolupráce v týmu v různých částech světa.

Zaměstnanecké výhody:
Práce v multikulturním prostředí v centru Brna.
26 dní dovolené.
Vzdělávací kurzy.
Stravenky ve výši 110 Kč.
Snídaně a ovoce zdarma.
Penzijní a životní připojištění příspěvek od FNZ (2% z hrubé měsíční mzdy, po zkušební době).
Možnost rozvoje kariéry v některé ze zemí naší působnosti (napr. UK, Austrálie, Nový Zéland, atd.).
Významné finanční odměny pro šikovné zaměstnance.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěRašínova 637/7, Brno-město, 602 00 Brno 2 Mzda minimálně45000 Kč Mzda maximálně60000 Kč Nastoupit od2018-11-26

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-26T01:02:24

Společnost

FNZ (UK) Ltd - Czech Branch, odštěpný závod
  • FNZ (UK) Ltd - Czech Branch, odštěpný závod
  • Kontakt : Linda Lastovickova
  • Telefon : +420 778 076 454
  • E-mail : linda.lastovickova@fnz.co.uk
  • Adresa : Rašínova 637/7, Brno-město, 602 00 Brno 2

Klíčová slova

znalost

spolupráce

dle

rozhraní

uživatelské

uživatelského

kódu

jquery

aplikací

javascript