PopisNáplň práce: kódování nových webových/mobilních šablon, tvorba interaktivních uživatelských rozhraní a optimalizace UX.
Požadujeme: zkušenosti s HTML5/JavaScript/CSS3, cit pro design a grafiku, znalost moderních trendů v vývoji webů (Responsive, Bootstrap), zkušenosti s UX. Výhodou znalost Type script, Less, Angular, PHP.
Nabízíme: práci s nejnovější technologií a high-tech nástroji, školení, vzdělávání a příležitost pro osobní rozvoj, práci v mladém mezinárodním týmu, firemní akce, teambuildingy a "národní" snídaně.
Dodání portfolia podmínkou!
Nástup možný ihned.
Pracovní poměr na plný nebo zkrácený úvazek. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěUnico Europe s.r.o. Liberec, 1. máje 868/11, Liberec III-Jeřáb, 460 07 Liberec 7 Mzda minimálně81000 Kč Nastoupit od2017-06-05

Stručné info

  • Zveřejněna:2017-05-31T21:34:55

Společnost

Unico Europe s.r.o.
  • Unico Europe s.r.o.
  • Adresa : Unico Europe s.r.o. Liberec, 1. máje 868/11, Liberec III-Jeřáb, 460 07 Liberec 7

Klíčová slova

zkušenosti

práci

znalost

náplň

technologií

hightech

nástroji

školení

vzdělávání

příležitost