Popismísto výkonu práce: Jankovcova č.p. 1037/49, 170 00 Praha 7
kontakt: Průcha Milan Ing., e-mail: milan.prucha@pixman.cz
Náplň práce:

Budete součástí teamu, který má na starost podporu stávajících projektů nebo se můžete pustit do vývoje nových a zajímavých projektů pro naše klienty.

Čeká Vás odbavování projektů typu kódování e-learningů, microsite, HTML 5 bannerů, e-commerce a další zajímavé věci.

Nechceme ale jen plnit zadání. Chceme i vlastní invenci a realizaci, tj. přicházet s nápady a hledat lepší řešení.

Požadavky:
Min. 3 roky zkušeností v oblasti kódování
Jazykové požadavky - plynulá angličtina, čeština na úrovni porozumění
Pokročilá znalost HTML 5, CSS3, jQuery, Bootstrap a Javascript.

Nabízíme: pružnou pracovní dobu, školení, rychlý kariérní růst, občerstvení na pracovišti, firemní akce, možnost částečného home office

Zvláštní prémie, občerstvení na pracovišti, vzdělávání, firemní akce
Minimální vzděláníStřední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení SměnnostPružná pracovní doba PracovištěPIXMAN s.r.o. Jankovcova, Jankovcova 1037/49, Holešovice, 170 00 Praha 7 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2018-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-20T17:02:08

Společnost

PIXMAN s.r.o.
  • PIXMAN s.r.o.
  • Kontakt : Milan Průcha
  • Adresa : PIXMAN s.r.o. Jankovcova, Jankovcova 1037/49, Holešovice, 170 00 Praha 7

Klíčová slova

projektů

občerstvení

html

akce

firemní

pracovišti

plynulá

porozumění pokročilá

úrovni

čeština