PopisPrvní kontakt e-mailem nebo telefonicky kdykoli v pracovní dny
Popis pozice
Systemový analytik je složkou mezi klienty a funkčními odděleními FNZ. Hlavní odpovědností je technická analýza FNZ platforem a podílení se na business procesech v týmu přiděleném specifickému klientovi.
Náplň práce
" Prověřování stávajících IT systemů a business modelů.
" Analýza klientských a technických požadavků a jejich transformace do funkčních specifik a dokumentace.
" Řízení interních/externích partnerů tak, aby návrh designu splňoval požadavky.
" Spolupráce s IT developery k zajištění kontroly a čitelnosti navrhovaného řešení.
" Rozvíjení znalosti funkcionality platforem a business procesů souvisejících s jejich přidělenou oblastí.
" Vzdělávání a příprava klientů (interních a externích) v rámci rozvoje řešení tak, aby splňovaly obchodní a technické požadavky.
" Poskytování podpory Solution Consultantům při zákaznických workshopech a přispívání svým vhledem na konzultativní bázi.
" Diskutování, porozumnění a dokumentace systémových specifikací společně se Solution Consultanty a vedoucími týmu.
" Poskytování pravidelných aktualizací Delivery Manažerům.
" Spolupráce s ostatními členy týmů k zajištění konsitentního přístupu mezi všemi týmy.
Požadované zkušenosti:
" Anglický jazyk - ústní komunikace s klienty na denní bázi, prostřednictvím emailu a při příležitostných návštěvách
" Vysokoškolský titul
" Znalost IT prostředí a jeho terminologie je plus
" Znalost Visio Modelling, Enterprise Architect a Wireframe, SQL, a .NET je velkou výhodou
" Předchozí zkušenost v rámci projektu v IT nebo technologické společnosti je nutná - tato role vyžaduje technický background
" Zkušenost s jednáním s klienty
Nabízíme.
Práce v multikulturním prostředí v centru Brna.
26 dní dovolené.
Vzdělávací kurzy.
Stravenky ve výši 110 Kč.
Snídaně a ovoce zdarma.
Penzijní a životní připojištění příspěvek od FNZ (2% z hrubé měsíční mzdy, po zkušební době).
Možnost rozvoje kariéry v některé ze zemí naší působnosti (napr. UK, Austrálie, Nový Zéland, atd.).
Významné finanční odměny pro šikovné zaměstnance.
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěRašínova 637/7, Brno-město, 602 00 Brno 2 Mzda minimálně45000 Kč Mzda maximálně65000 Kč Nastoupit od2019-01-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-06T18:26:53

Společnost

FNZ (UK) Ltd - Czech Branch, odštěpný závod
  • FNZ (UK) Ltd - Czech Branch, odštěpný závod
  • Kontakt : Linda Lastovickova
  • Telefon : +420 778 076 454
  • E-mail : linda.lastovickova@fnz.co.uk
  • Adresa : Rašínova 637/7, Brno-město, 602 00 Brno 2

Klíčová slova

business

fnz

zajištění

klienty

rámci

rozvoje

prostředí

platforem

solution