PopisNáplň práce:
- Vědecko-výzkumná činnost; využití především chromatografických metod, hmotnostní spektrometrie, MALDI - TOF...
- Řešení národních a mezinárodních vědeckých projektů v oblasti působení laboratoře;
- Samostatné provádění experimentů, jejich vyhodnocování a publikování v prestižních časopisech v anglickém jazyce
- Samostatná příprava návrhů vědecko - výzkumných projektů
- Spolupráce při přípravě vědeckých a odborných konferencí či seminářů
Požadujeme:
- Vysokoškolské vzdělání s titulem minimálně Ph.D. / CSc. získaným v rámci biologického, chemického či zemědělského oboru
- Anglický jazyk minimálně na úrovni B2 (slovem i písmem)
- Zkušenosti s chromatografickými metodami, hmotnostní spektrometrií a MALDI-TOF výhodou
- Pracovní zkušenosti na pozici vědeckého či pedagogického pracovníka výhodou
- Zkušenosti s prezentacemi na konferencích či seminářích
- Organizační schopnosti, spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, pečlivost, schopnost práce ve stresu, aktivní přístup k práci a vysokou flexibilitu
- Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič/ka
- Práce na PC (MS Office, specializované SW spojené s analýzou dat apod.)
- Výborný zdravotní stav
Nabízíme:
- Zajímavou práci v mezinárodním kolektivu
- Získání pracovní zkušenosti v oboru
- Příjemné pracovní prostředí v nově vybudovaných prostorách fakulty
- Možnost osobního i profesního rozvoje
- Další zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na kurzy AJ, univerzitní školka)
Nástup: únor 2019
Pracovní úvazek: 1,0
Nástupní hrubá mzda: 24 000 - 35 000 Kč měsíčně (dle Mzdového předpisu JU).
Místo výkonu práce: ÚAOV, Laboratoř výživy, Husova tř. 458/102, České Budějovice 370 05
Strukturované životopisy spolu s motivačním dopisem a kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte Ing. Mirce Průšové na e-mail mprusova@frov.jcu.cz nebo na adresu Fakulta rybářství a ochrany vod, děkanát FROV JU, Zátiší 728/II, 389 25 Vodňany, nejpozději do 31. 1. 2019.
Více informací na http://www.frov.jcu.cz/cs/home-button/uredni-deska/volna-pracovni-mista Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěJihočeská univerzita v ČB - FROV - ÚAOV - Husova tř., Husova tř. 458/102, České Budějovice 2, 370 05 České Budějovice 5 Mzda minimálně24000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-12T02:13:02

Společnost

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
  • Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
  • Kontakt : Mirka Průšová
  • Adresa : Jihočeská univerzita v ČB - FROV - ÚAOV - Husova tř., Husova tř. 458/102, České Budějovice 2, 370 05 České Budějovice 5

Klíčová slova

zkušenosti

práce

pracovní

aktivní

výhodou

vědeckých

oboru

minimálně

hmotnostní

práci