PopisVýzkumní a vývojoví vědečtí pracovníci ve fyzikálních oborech (Mechatronics Engineer)

Uchazeč je návrhy a vyvíjení elektromechanických řešení a komponentů pro rozvody elektrické energie, jako jsou jističe, odpojovače a doplňková příslušenství.

Náplň práce zahrnuje následující:

" Vytvořit podrobné specifikace ve spolupráci s projektovým týmem na základě požadavků zákazníka/trhu.
" Během vývoje používat nejmodernější nástroje (např. CAE, CAD), pro návrh mechanických součástí a elektroniky, podpora týmu k zajištění PCB k dokončení CAD dokumentace.
" Podporovat nákupní, úsekové a personální oddělení při výběru dodavatelů.
" Vypracovávat, připravovat, koordinovat a analyzovat potřebné testy během vývoje a ověření.
" Přispívat k specifikaci zkoušek a provádět testy k ověření.

Požadavky: min. dokončené bakalářské vzdělání, znalost anglického jazyka na profesní úrovni, zkušenosti se systémy CAD, CAE, zkušenost s elektromechanickým řešením a komponenty pro rozvody elektrické energie, výborné komunikační a prezentační schopnosti.
Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěEaton Elektrotechnika s.r.o.001, Přílepsaká 1920 - správná adresa, Přílepská 1909, 252 63 Roztoky u Prahy Mzda minimálně50000 Kč Nastoupit od2018-01-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-01-03T04:37:25

Společnost

Eaton Elektrotechnika s.r.o.
  • Eaton Elektrotechnika s.r.o.
  • Kontakt : Adriana Hájková
  • E-mail : adriana.hajkova@ibs-sro.com
  • Adresa : Eaton Elektrotechnika s.r.o.001, Přílepsaká 1920 - správná adresa, Přílepská 1909, 252 63 Roztoky u Prahy

Klíčová slova

cad

rozvody

testy

cae

vývoje

energie

elektrické

výzkumní

specifikaci

ověření quot přispívat