PopisMísto výkonu práce: Hrádek u Rokycan, Rokycanská 204
Náplň práce: práce zámečníka na provoze ocelárna, údržba a opravy mechanických a hydraul. částí hutních agregátů
Požadujeme: min. nižší střední vzdělání, průkaz svářeče, popř. řidič MMV - možno zařídit kurz.
Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení od 27.000,- Kč/měs.,příspěvek na penzijní nebo životní pojištění 500,- Kč/měs., + 3 dny dovolené, bonus za odpracované plánované směny, příplatky, závodní stravování, odměny za odpracované roky. Pracovní doba na dobu určitou do 31.12.2019 + možné na neurčito
Kontakt osobně Po-Pá od 6,00 hod do 14,30 hod: Honzíková Pavla, tel.: 371 765 719, 371 765 736, e-mail: honzikova.pavla@steel-holding.cz Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostTřísměnný provoz PracovištěVálcovny trub Chomutov, a.s./ Hrádek, Rokycanská 204, Nová Huť, 338 42 Hrádek u Rokycan Mzda minimálně27000 Kč Nastoupit od2019-01-17

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-18T02:52:03

Společnost

Válcovny trub Chomutov, a.s.
  • Válcovny trub Chomutov, a.s.
  • Kontakt : Pavla Honzíková
  • Telefon : +420 371 765 736,371 765 719
  • Adresa : Válcovny trub Chomutov, a.s./ Hrádek, Rokycanská 204, Nová Huť, 338 42 Hrádek u Rokycan

Klíčová slova

práce

hod

odpracované

místo

odměny

životní

pojištění

kčměs

dny

dovolené