PopisSTROJNÍ ZÁMEČNÍK
Náplň práce:
- údržba a opravy strojů a zařízení
Požadujeme:
-vyučení v oboru strojní zámečník, mechanik
-znalost práce na soustruhu, frézce, svařování
-technické myšlení, zručnost, orientaci ve výkresové dokumentaci
-aktivní přístup k práci
-samostatnost a flexibilitu
-praxe minimálně 2 roky
Nabízíme:
-práci ve stabilní společnosti
-dlouhodobou perspektivu uplatnění
-sociální výhody (penzijní připojištění, závodní stravování, masáže)
-finanční ohodnocení od 19 000 - 22 000 Kč.
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO PO DOHODĚ
V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis na personální oddělení na adresu:
KERAMTECH s. r. o., Horská 139, 542 01 Žacléř
tel. +420 736 751 809, 499 739 713
e-mail: buresova@keramtech.cz
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKERAMTECH spol. s r.o., Horská 139, 542 01 Žacléř Mzda minimálně19000 Kč Mzda maximálně22000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-29T04:11:57

Společnost

KERAMTECH s. r. o.
  • KERAMTECH s. r. o.
  • Kontakt : Ludmila Burešová
  • Telefon : +420 736 751 809,499 739 713
  • Adresa : KERAMTECH spol. s r.o., Horská 139, 542 01 Žacléř

Klíčová slova

strojní

případě

penzijní

připojištění

závodní

stravování

masáže finanční

ohodnocení

kč nástup

možný