PopisOsobní kontakt; Mzdové podmínky dle zkušeností a praxe. Praxe výhodou, možnost zaučení. Znalost čtení výkresové dokumentace.

Pracovní náplň:
- ruční opracovávání strojních součástí
- samostatná práce podle výkresové dokumentace

Nabízíme:
- Zázemí stabilní a prosperující firmy
- Odpovídající finanční ohodnocení
- 2x ročně výkonové odměny
- 5 týdnů dovolené
- Možnost seberealizace, profesního růstu a dalšího vzdělávání

Kontakt: osobně na pracovišti PO-PÁ 6-14.00 hod. nebo telefonicky, e-mailem.

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěQ TECH s.r.o. - prac. 2, Libina 601, 788 05 Libina Mzda minimálně19000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-16T01:57:17

Společnost

Q TECH s.r.o.
  • Q TECH s.r.o.
  • Kontakt : Miroslava Spurná
  • Telefon : +420 605 068 442
  • E-mail : m.spurna@qtech.cz
  • Adresa : Q TECH s.r.o. - prac. 2, Libina 601, 788 05 Libina

Klíčová slova

praxe

výkresové

možnost

osobní

finanční

ohodnocení

ročně

výkonové

odměny

týdnů