PopisHledáme zručného pracovníka se znalostí práce v kovovýrobě, práce s ručním nářadím a montážních prací.
Předpokladem pro výkon práce je zručnost, samostatnost a rozhodnost při výrobě reklam.
Požadavky na uchazeče:
- znalost ČJ
- dobrý zdravotní stav, aktivní přístup, zodpovědnost
- základní technické znalosti
- manuální zručnost
- praxe v zámečnické výrobě výhodou
- vhodné pro absolventy - zaučíme
Pracovní náplň:
- broušení, řezání a vrtání ocelových a hliníkových prvků
- pomocné práce při kompletaci výrobků
Zaměstnanecké výhody:
- zázemí stabilní společnosti
- závodní stravování
- měsíční prémie 2000-5000 Kč dle obratu společnosti + 13. plat
-profesní i platový růst
Kontakt: Markéta Sedláčková, tel.: 608 781 120, e-mail: sedlackova@3p.cz
Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz Pracoviště3 P, spol. s r.o. - výrobní závod Náměšť nad Oslavou, U Žel. mostu 373, 675 71 Náměšť nad Oslavou Mzda minimálně19000 Kč Mzda maximálně26000 Kč Nastoupit od2019-03-21

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-21T03:14:00

Společnost

3 P, spol. s r.o.
  • 3 P, spol. s r.o.
  • Kontakt : Markéta Sedláčková
  • Telefon : +420 608 781 120od8:00do14:00hod.
  • E-mail : sedlackova@3p.cz
  • Adresa : 3 P, spol. s r.o. - výrobní závod Náměšť nad Oslavou, U Žel. mostu 373, 675 71 Náměšť nad Oslavou

Klíčová slova

práce

výrobě

hledáme

stabilní

náplň

broušení

řezání

vrtání

ocelových

hliníkových