PopisMísto je vhodné i pro absolventy.
Náplň práce:
zámečnická příprava a výroba konstrukcí, příprava materiálu pro svařování, montáž strojních celků, provádění povrchových úprav, pomocné práce ve výrově
Požadujeme:
min. SOU v oboru, praxe není podmínkou – vhodné pro absolventy, spolehlivost, zodpovědnost
Zaměstnanecké výhody - stravenky
Životopisy zasílejte prosím na e-mail: vyroba@hydrosystemy.cz Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHST Hydrosystémy s.r.o. 001, Úprkova 3120, 415 01 Teplice 1 Mzda minimálně16300 Kč Mzda maximálně18000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-02T02:33:44

Společnost

HST Hydrosystémy s.r.o.
  • HST Hydrosystémy s.r.o.
  • Kontakt : Otakar Voříšek
  • E-mail : vyroba@hydrosystemy.cz, info@hydrosystemy.cz
  • Adresa : HST Hydrosystémy s.r.o. 001, Úprkova 3120, 415 01 Teplice 1

Klíčová slova

vhodné

příprava

místo

práce

zasílejte

stravenky životopisy

výhody

zodpovědnost zaměstnanecké

spolehlivost

absolventy