PopisMísto výkonu práce: Činžovních domů 140, Rybitví.
Pracovní náplň: poskytování komplexní přímé obslužné péče.
Požadujeme: absolvování střední zdravotnické školy v oboru zdravotnický asistent s maturitou, nebo akreditovaného kvalifikačního kurzu zdravotnický asistent po získání úplného středního vzdělání, trestní bezúhonnost, očkování proti hepatitis B, potravinářský průkaz, ochota pracovat ve směnném provozu.
Nabízíme: platové podmínky dle platových tarifů třída 9, závodní stravování, příspěvek z FKSP ve výši 6500,- za rok, 6 týdnů dovolené, zvláštní příplatek, možnost smlouvy na dobu neurčitou.
Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěČinžovních domů 140, 533 54 Rybitví Mzda minimálně40800 Kč Nastoupit od2018-04-16

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-16T01:56:05

Společnost

Léčebna dlouhodobě nemocných Rybitví
  • Léčebna dlouhodobě nemocných Rybitví
  • Kontakt : Bc. Halířová Šárka Havlasová Iveta,
  • Telefon : +420 469 779 707,469 779 709
  • E-mail : havlasova.ldn@seznam.cz, halirova@ldn-rybitvi.cz
  • Adresa : Činžovních domů 140, 533 54 Rybitví

Klíčová slova

zdravotnický

asistent

místo

třída

průkaz

ochota

pracovat

směnném