PopisPRAKTICKÉ SESTRY *
Pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení
Požadujeme: odbornou způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb., trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost
Náplň práce: práce praktické sestry v nepřetržitém provozu.
Nabízme: Podpora celoživotního vzdělávání. Slevy na nákup zboží a služeb.
První kontakt: telefonicky v době 7:30 - 14:30 h. na čísle: 571 818 108, e-mailem na: stichova@nemocnice-vs.cz nebo osobně na pracovišti v době 7:30 - 14:30 h.
ov. 3.4.2019 Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěNemocniční 955, 755 01 Vsetín 1 Mzda minimálně20400 Kč Mzda maximálně26200 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-04T02:36:02

Společnost

Vsetínská nemocnice a.s.
  • Vsetínská nemocnice a.s.
  • Kontakt : Milena Štíchová
  • Telefon : +420 571 818 108
  • E-mail : stichova@nemocnice-vs.cz
  • Adresa : Nemocniční 955, 755 01 Vsetín 1

Klíčová slova

praktické

práce

sestry

pracovišti

osobně

stichovanemocnicevscz

emailem

čísle

době730

celoživotního