PopisMísto výkonu práce: Archeologická č.p. 2256/1
Kontakt: Staudacherová Petra, tel.: 725643961, e-mail: petra.staudacherova@mojeambulance.cz

Požadavky - vzdělání zdravotnický asistent/všeobecná sestra, registrace není podmínkou
Nabízíme - pracovní doba Po-Pá, ambulantní provoz, možnost plánování směn dle požadavků, práce vhodná ke studiu
Náplň práce - odběry biologického materiálum EKG, CRP, TK, administrativa, práce s programem PC Doktor

Zaměstnanecké výhody: Zvláštní prémie, dovolená 1 týden navíc Minimální vzděláníStřední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMOJE AMBULANCE a.s. Archeologická, Archeologická 2256/1, Stodůlky, 155 00 Praha 515 Mzda minimálně22500 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2018-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-01-25T01:51:57

Společnost

MOJE AMBULANCE a.s.
  • MOJE AMBULANCE a.s.
  • Kontakt : Petra Staudacherová
  • Telefon : +420 725 643 961
  • Adresa : MOJE AMBULANCE a.s. Archeologická, Archeologická 2256/1, Stodůlky, 155 00 Praha 515

Klíčová slova

práce

místo

crp

požadavků

vhodná

studiu náplň

odběry

biologického

materiálum

ekg