PopisZamK
Pracoviště: Ostrava
Předem volat ve dnech Po a St 10-12 hod. na č. 725 275 902. a domluvit si schůzku.
Adresa pro osobní kontakt: Hlávková 428/3, Ostrava - Přívoz, Po-St 10-12 hod.
Případně pište na e-mail: bdstav.prace@gmail.com

Požadujeme:
Všeobecnou manuální zručnost, spolehlivost, práce ve výškách, na lešení, prašná práce.
Praxe v oboru (zednické práce) nutná. Dobrý zdravotní stav.
Řidičský průkaz sk. B aktivní - výhodou.

Pracovní doba: od 7 do 15:30 hod. s možností přesčasů.
Náplň práce: zednické práce apod. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBDSTAV MORAVA s.r.o. Ostrava, Ostrava Mzda minimálně16280 Kč Nastoupit od2019-01-03

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-26T04:10:45

Společnost

BDSTAV MORAVA s.r.o.
  • BDSTAV MORAVA s.r.o.
  • Kontakt : Olga Galaska
  • Telefon : +420 725 275 902
  • E-mail : bdstav.prace@gmail.com
  • Adresa : BDSTAV MORAVA s.r.o. Ostrava, Ostrava

Klíčová slova

práce

hod

zednické

zamk pracoviště

lešení

prašná

prácepraxe

oboru

nutná

stavřidičský