PopisPoznámka k volnému místu: Popis:
Společnost TELTO PT s.r.o. je zavedenou stavební společností, která se specializuje na dodávky základových desek s působností téměř po celých Čechách. Hledáme do svého týmu vhodného uchazeče na pracovní pozici zedník, stavební dělník (montážník, betonář).
Náplň práce:
- stavební práce spojené s dodávkou základových desek (betonářské práce, zdění šalovacích tvárnic, montáže kanalizace, izolatérské práce, železářské práce, apod.)
Požadujeme:
- minimálně vyučení
- chuť pracovat a ochotu učit se novým věcem
- manuální zručnost, fyzickou zdatnost
- zkušenosti - praxe ve stavebnictví výhodou, ale není podmínkou, práce vhodná i pro fyzicky zdatného absolventa střední školy, kterému nevadí manuální práce v terénu…
- spolehlivost
- čistý trestní rejstřík
- řidičské oprávnění skupiny B vítáno (C = výhoda)
- časovou flexibilitu a ochotu cestovat
- dobrý zdravotní stav
Nabízíme:
- stabilní práci v příjemném kolektivu v zavedené seriózní společnosti
- odpovídající finanční ohodnocení dle pracovních výsledků
- cestovní náhrady (diety v průměrné výši 3.000,- Kč/měsíc)
Kontaktní osoba:
Ing. Slavomil Novotný, schůzka po předchozí tel. domluvě, telefonovat v době 8:00-18:00 hod na tel. 724 233 643
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTELTO PT s.r.o. - pracoviště, Pivovarská 197, Prachatice II, 383 01 Prachatice Mzda minimálně21000 Kč Nastoupit od2018-10-08

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-10-10T02:28:52

Společnost

TELTO PT s.r.o.
  • TELTO PT s.r.o.
  • Kontakt : Slavomil Novotný
  • Telefon : +420 724 233 643
  • E-mail : info@zakladovedesky.cz
  • Adresa : TELTO PT s.r.o. - pracoviště, Pivovarská 197, Prachatice II, 383 01 Prachatice

Klíčová slova

práce

ochotu

tel

stavební

základových

desek

oprávnění

práci

stavnabízímestabilní

zdravotní