PopisZamK
Pracoviště: Střádalů 644/76, Ostrava - Kunčičky, 718 00
Kontakt: osobně po předchozí dohodě na adrese pracoviště

Náplň práce: zednické práce, míchání materiálů nebo nakládání a vykládání materiálu.
Požadujeme: odolnost vůči stresu, dobrá pracovní morálka, trestní bezúhonnost, dobrý zdravotní stav a bezdlužnost. Praxe není nutná.

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na penzijní spoření, závodní stravování, firemní akce,
13. plat. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěStřádalů 644/76, 718 00 Ostrava 18 Mzda minimálně18900 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-01T01:56:38

Společnost

MIJA - MENMARK, s.r.o.
  • MIJA - MENMARK, s.r.o.
  • Kontakt : Hana Prečuchová
  • Telefon : +420 596 238 483
  • E-mail : ekonom@mija-menmark.eu
  • Adresa : Střádalů 644/76, 718 00 Ostrava 18

Klíčová slova

práce

zamk pracoviště

trestní

bezúhonnost

zdravotní

stav

bezdlužnost

praxe

nutnázaměstnanecké

výhody